Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt  váltanak
Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt váltanak

Megszólaltak a Liu testvérek, elmondták, miért hagyják el Magyarországot –  Röviden
Megszólaltak a Liu testvérek, elmondták, miért hagyják el Magyarországot – Röviden

Liu Shaolin Sándor | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Kínának nem olyan fontos a Liu testvérek sorsa – akár vissza is térhetnek  Magyarországra
Kínának nem olyan fontos a Liu testvérek sorsa – akár vissza is térhetnek Magyarországra

Telex: Ha több százmilliós bánatpénzt fizetnek, elmehetnek a Liu testvérek

Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai  bajnok lett 1000 méteren
Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai bajnok lett 1000 méteren

Téli olimpia: ezért zárták ki és nem lett aranyérmes Liu Shaolin Sá

Érmes a vegyes és a férfi váltó is – remek zárás a vk-n

Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy  előzés miatt, Shaoang bronzérmes
Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy előzés miatt, Shaoang bronzérmes

Nem magyar színekben szeretnék folytatni a Liu testvérek - Eurosport

A szövetség elnöksége hozzájárul Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang  országváltási kérelméhez
A szövetség elnöksége hozzájárul Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang országváltási kérelméhez

Ingyen elengedi a Liu testvéreket a korcsolyaszövetség | M4 Sport

RTL.hu – Liu Shaolin Sándor olimpiai rekordot ért el

Lelkileg megviselte Liu Shaolin Sándort a koronavírus | 24.hu

Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500  méteren
Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500 méteren

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről |  Mandiner
Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről | Mandiner

Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu Shaolin  szerint oktalanul | hvg.hu
Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu Shaolin szerint oktalanul | hvg.hu

Kína lecserélte a bajnokait, hiányolják a Liu testvéreket

Inkább korcsolya, mint karaoke (LAPSZEMLE)

Óriási siker, két aranyat és két ezüstöt szereztek a Liu-fivérek az  Európa-bajnokságon
Óriási siker, két aranyat és két ezüstöt szereztek a Liu-fivérek az Európa-bajnokságon

Index - Sport - A Kínában töltött év változtatta meg Liu Shaolin Sándort

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Rp. gyorskorcsolya: csütörtökön dönt a szövetség Liuék országváltás

Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! «  Üllői út 129.
Elképesztő csalással vették el Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnoki címét! « Üllői út 129.

Téli olimpia: Bencével megyünk Milánóig! – Liu Shaolin Sándor - NSO