Home

Apai Szertartás Jellegzetes liu shaolin sándor 2018 olimpiai futam Normál rostély Pápua ÚjGuinea

Élet+Stílus: Kik ezek a srácok, akik megszerezték Magyarország első téli  olimpiai aranyát? | hvg.hu
Élet+Stílus: Kik ezek a srácok, akik megszerezték Magyarország első téli olimpiai aranyát? | hvg.hu

Nem tartjuk igazságosnak a döntést, egy aranyérmet vettek le Liu Shaolin  nyakából" - Eurosport
Nem tartjuk igazságosnak a döntést, egy aranyérmet vettek le Liu Shaolin nyakából" - Eurosport

Téli olimpia: Csak ismételni tudom magam, zseni vagyok! – Liu Shaol

Számunkra ez volt a téli olimpia 9+1 legemlékezetesebb pillanata | Az  online férfimagazin
Számunkra ez volt a téli olimpia 9+1 legemlékezetesebb pillanata | Az online férfimagazin

Liu Shaolin Sándor: Állandóan azt keresem, hol hibáztam - NSO

RTL.hu – Egykori csapattársai sem értik Liu Shaolin Sándor kizárását

Index - Sport - Liu Shaoang mégis továbbjut - A phjongcshangi téli olimpia  első napja - Percről percre
Index - Sport - Liu Shaoang mégis továbbjut - A phjongcshangi téli olimpia első napja - Percről percre

Index - Sport - Megszólalt Liu Shaolin Sándor a kizárása után

Az olimpia legaranyosabb, lovacskázós szerelmi jelenete Elise Christie-é és Liu  Shaolin Sándoré
Az olimpia legaranyosabb, lovacskázós szerelmi jelenete Elise Christie-é és Liu Shaolin Sándoré

Három évvel ezelőtt történelmet írt a magyar gyorskorcsolya válogatott a  téli olimpián
Három évvel ezelőtt történelmet írt a magyar gyorskorcsolya válogatott a téli olimpián

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándorék újra a jégen – a szerdai program

Így örült a magyar csapat a téli olimpiai aranynak | Mandiner

OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség  - MOKSZ MOKSZ
OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Történelmi siker: Magyarország első téli olimpiai aranyérme | Felvidék.ma

Liu Shaolin Sándor: Az iskolában minket fognak tanítani

Liu Shaolin Sándor megszólalt a kizárása után: „A nap, amikor majdnem  olimpiai bajnok lettem” - Sportal.hu
Liu Shaolin Sándor megszólalt a kizárása után: „A nap, amikor majdnem olimpiai bajnok lettem” - Sportal.hu

Felér egy éremmel Liu Shaolin Sándor ötödik helye

Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás  gyorskorcsolyában
Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Index - Sport - Olimpiai bajnok a magyar férfi koriváltó

Három futam, három első hely a short trackes magyar fiúknál! - Eurosport

Téli olimpia: Bencén ment el – Liu Shaolin Sándor - NSO

Index - Sport - Liu Shaolin: Az élet ma nem akarta, hogy érmes legyek

Kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort az olimpiai döntőben – Győr Plusz |  Győr Plusz
Kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort az olimpiai döntőben – Győr Plusz | Győr Plusz

Liu Shaolin Sándor: Közös a bankszámlánk, ezért mindegy, melyikünk nyer -  Infostart.hu
Liu Shaolin Sándor: Közös a bankszámlánk, ezért mindegy, melyikünk nyer - Infostart.hu